Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Paniewo

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Broniszewo

Broniszewo(Paniewo + 24 km)

420 000 zł13 800 m² 30,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przez całą moją 17-letnią pracę w nieruchomościach tylko kilka ofert spodobało mi się na tyle (w naszym dość dużym biurze ) że mógłbym taką nieruchomość kupić żeby tam kiedyś.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna ogrodzona Stawiska

Stawiska(Paniewo + 11 km)

510 000 zł2 675 m² 190,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość składająca się z dwóch działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni: 2675 m2. - działka o pow. 1051 m2 - zadrzewiona - Działka o pow: 1624 m2 - zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Brześć Kujawski

Brześć Kujawski(Paniewo + 14 km)

147 000 zł3 260 m² 45,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super lokalizacja w Brześciu Kuj.! oferujemy do sprzedaży działkę rolną z prawem zabudowy o powierzchni 3260 m , położoną na osiedlu domów jednorodzinnych w Brześciu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Nowa Wieś

Nowa Wieś(Paniewo + 20 km)

85 000 zł887 m² 95,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna oferta na obrzeżach Michelina! Oferujemy do sprzedaży działkę w Nowej Wsi o powierzchni 887 m , usytuowaną bezpośrednio przy drodze asfaltowej -jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy klimatyzowany Wierzbinek

Wierzbinek(Paniewo + 19 km)

2 390 000 zł816 m² 2 928,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:37

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego lokalu gastronomicznego o powierzchni użytkowej 800 m , usytuowanego w malowniczej okolicy Wierzbinka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Wincentowo

Wincentowo(Paniewo + 9 km)

98 000 zł1 000 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. ? na sprzedaż działki nad Jeziorem Głuszyńskim - Wincentowo Okolica charakteryzuje się luźną zabudową rekreacyjną, zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Psary

Psary(Paniewo + 23 km)

2 500 000 zł163 m² 15 337,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 640 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. NA sprzedaż: wręcz niespotykana oferta nieruchomości tj. Dom z własną linią brzegową i zejściem do jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Choceń(Paniewo + 21 km)

399 000 zł118 m² 3 381,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 465 m²

Dom na sprzedaż w Choceń obok Włocławka Prezentujemy dom wolnostojący o powierzchni 118m2 , działka 0,1465 ha Rozkład pomieszczeń: parter: - wiatrołap, - kuchnia - trzy pokoje - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Zakrzewo

Zakrzewo(Paniewo + 20 km)

700 000 zł150 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Zakrzewie gm. Babiak, powiat kolski składającą się z budynku mieszkalnego (około 150,00 m2) oraz dwóch budynków gospodarskich (obora około.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Głuszynek

Głuszynek(Paniewo + 7 km)

120 000 zł326 m² 368,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż wyjątkowy domek letniskowy nad jeziorem - Głuszynek | Twoja prywatna oaza spokoju! Szukasz miejsca, gdzie naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Paniewo

Paniewo,kujawsko-pomorskie

396 000 zł55 000 m² 7,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunty rolne klasy III oraz IV o łącznej powierzchni 5,5 ha w miejscowości Paniewo, gmina Topólka, powiat Radziejowski. Dojazd drogą asfaltową, ostatnie 400 m drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Paniewo

Paniewo,kujawsko-pomorskie

473 000 zł55 000 m² 8,60 zł/m²

 

 

 

Paniewo,kujawsko-pomorskie

522 500 zł55 000 m² 9,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia