Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Paniewo - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana

Brzezie(Paniewo + 20 km)

115 000 zł2 400 m² 47,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mapa Nieruchomości z przyjemnością przedstawia ofertę działki budowlanej w Brzeziu. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 2400m2, doskonała pod zabudowę jednorodzinną. Urocze miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł364 m² 686,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 089 m²

Gospodarstwo w Bodzanowie na sprzedaż Arkadia Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego gospodarstwa zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Bodzanowo,.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 260 m² 47,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność, dostępna tylko u nas. Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna usytuowana nad jeziorem w zielonej okolicy gm. Choceń o powierzchni użytkowej 1260 m.kw. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł75 m² 3 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom parterowy o powierzchni użytkowej 75 mkw - 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój i kotłownia - położony w miejscowości Niemojewo, gmina Choceń, niewiele ponad pół.

Szczegóły ogłoszenia

138 450 zł923 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**** oferta W biurze DML-gs-3072 **** **** oferta promocyjna 0% prowizji od klienta kupującego **** prezentacja video Oferuje do sprzedaży działki znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł118 m² 5 076,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:599 m²

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Dzień dobry, czy poszukujecie Państwo domu z warsztatem gotowym do prowadzenia działalności gospodarczej ? W dobrym stanie technicznym ? W cichej.